אימוני כושר פרטיים | מאמן כושר , מאמנת כושר , אימון כושר פרטי
נמצאו 15 תוצאות עבור חיפוש התג : אימוני כושר פרטיים

אקטיב ספורט - מאמן כושר פרטי עד הבית

מדריכי אקטיב ספורט מזמינים אותך לרזות, להתחטב, לשפר את הכושר הגופני ואת איכות החיים!מאמן כושר אישי או מאמנת כושר, מצוות המאמנים האיכותי של אקטיב ספורט, יגיע עד אליך עם כל הציוד הדרוש לאימון המותאם לך, לצרכים שלך, למטרות... (קרא עוד...)

מאמני כושר אישיים עד הבית

שמירה על כושר גופני ראוי באופן רציף היא משימה לא פשוטה, בלשון המעטה, זו עובדה ידועה למרבית האוכלוסייה המערבית הבוגרת. נכון, אמנם, כי שפע חדרי הכושר עולה ורובם מלאים עד אפס מקום, אך הם מהווים חלק מתרבות פנאי ומשמשים יותר ... (קרא עוד...)

כתבו לנו

לכל שאלה ניתן לפנות לאודי דמתי מנכ"ל אקטיב ספורט  054-4433700  udiactivesport@gmail.com לתאום פגישת יעוץ לאימון כושר פרטי ותזונתי ללא כל התחייבותמלאו טופס קצרצר זה ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי     *... (קרא עוד...)

אימון כושר לנשים

נשים, בכל גיל, נוטות להעמיס על כתפיהן כמות משימות שגם שלושה או ארבעה אנשים לא יוכלו להתמודד איתה. לרובן אין כמעט פנאי לישון, שלא לדבר על זמן איכות. אם גם את כזו, זה הרגע לשנות זאת. גם לנשים מגיע אימון כושר אישי. זהו מפלטן... (קרא עוד...)

מאמן כושר לילדים כבר לא מותרות אלא דרך חיים

ילדים וכושר הידיעה שעשיית כושר היא חיונית וחשובה מצאה את דרכה אל הקונצנזוס הציבורי, ובאחרונה החלה לחדור גם לתחום בו לא היה מקובל להתערב ולהעמיק: הילדים והילדות של כל אחד מאיתנו. הצורך בפעילות כזו קיים כבר מגיל קטן, ... (קרא עוד...)

מאמן כושר בראשון לציון עד הבית

הבית הוא שעת כושר שמירה על כושר גופני ראוי באופן רציף היא משימה לא פשוטה, בלשון המעטה, זו לא אמרת שפר ולשון מליצית עבור מרבית אוכלוסיית מדינות המערב. נכון, אמנם, כי שפע חדרי הכושר עולה ורובם מלאים עד אפס מקום, אך הם... (קרא עוד...)

אימון כושר אישי בחולון עד הבית

לא פשוט לשמור על מצב גופני תקין וכושר טוב לאורך זמן, זו לא אמרת שפר ולשון מליצית עבור מרבית אוכלוסיית מדינות המערב. נכון, אמנם, כי שפע חדרי הכושר עולה ורובם מלאים עד אפס מקום, אך הם מהווים חלק מתרבות פנאי ומשמשים יותר... (קרא עוד...)

מאמן כושר בבת ים עד הבית

הבית הוא שעת כושר שמירה על כושר גופני ראוי באופן רציף היא משימה לא פשוטה, בלשון המעטה, זו עובדה ידועה למרבית האוכלוסייה המערבית הבוגרת. נכון, אמנם, כי שפע חדרי הכושר עולה ורובם מלאים עד אפס מקום, אך הם מהווים חלק מתרבות... (קרא עוד...)

מאמן כושר בבאר יעקב

הבית הוא שעת כושר שמירה על כושר גופני ראוי באופן רציף היא משימה לא פשוטה, בלשון המעטה, זו לא אמרת שפר ולשון מליצית עבור מרבית אוכלוסיית מדינות המערב. נכון, אמנם, כי שפע חדרי הכושר עולה ורובם מלאים עד אפס מקום, אך הם מהווים... (קרא עוד...)

אימון כושר קרבי

אימון כושר קרבי זהו ככל הנראה מונח השגור בעיקר בפיהם של בני נוער בישראל. הרצון להתקבל לשירות קרבי בצה"ל גורם לרבים להתחיל באימונים זמן רב לפני הגיוס, כדי להתייצב מוכנים לסרגל המאמצים הקשה של השירות הקרבי או כהכנה לקראת... (קרא עוד...)

אימון כושר לספורטאים

אימון כושר נועד, בגדול, לשפר את מצבו של הגוף ולהכניס אדם למשמעת ספורטיבית. אך מה קורה כשמדובר בספורטאי, אדם שהכושר והפעילות הגופנית הם חלק בלתי נפרד מחייו? אימון כושר לספורטאים הוא עניין לא פשוט. מאמני אקטיב ספורט... (קרא עוד...)

אימון כושר לילדים

ההכרה בתועלת שבפעילות ספורטיבית קבועה חלחלה כבר דרך כל שכבות האוכלוסייה, ובאחרונה החלה לחדור גם לתחום בו עד לאחרונה היה אסור לעסוק: הילדים שלנו. הצורך בפעילות כזו קיים כבר מגיל קטן, במיוחד בחברה המערבית השמנה, ולכן... (קרא עוד...)

אימון כושר לאנשי עסקים

אם אתה איש עסקים סטנדרטי בעולם המודרני, אורח החיים שלך נראה בערך כך: שש שעות שינה בלילה ופחות מזה, אלפי משימות מידי יום, ארוחות שנחטפות בין ישיבה לישיבה ובמהלך פעולות אחרות, ישיבה ממושכת וכושר שואף לאפס. אקטיב ספורט ... (קרא עוד...)

אימון כושר למבוגרים בגיל הזהב

הגיל השלישי הוא שלב בחיים המושפע ממשתנים רבים השלובים זה בזה. שילובים אלו משפיעים על בריאותך, סגנון חייך ושמחת החיים שבך. המגבלות הפיזיות גדלות והעייפות מתגברת, הכאבים תכופים יותר, אין לך ברירה אחרת, הגיל עושה את שלו,... (קרא עוד...)

אימון ספורט טיפולי

ספורט טיפולי הוא תחום המשלב פעילות ספורטיבית מגוונת, עם מטרות רפואיות שונות. מטרת נושאי ספורט טיפולי והתנועה היא לפצות על ליקויים ספציפיים בתפקוד הגופני, השכלי והרגשי ולשפר את מצבו באמצעים מתחום התנועה, הפעילות הגופנית... (קרא עוד...)
שלח טופס צור קשר אימון כושר

* שם מלא:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha
אקטיב ספורט בפייסבוק

ציוד כושר ביתי

עיצוב